Гірськолижний курорт Буковиця

Готель “ПАРК”

ПРО НАС

Акція! З 20.02.2021 р. знижка від тарифу на проживання – 25%, можливі сніданки та двох чи трьох разове харчування зі знижкою – 10%.

У нас є парковка з підзарядкою акумуляторів електромобілів.

Готель “Парк” знаходиться в самому центрі перлини України – місті курорті Трускавець. Наші гості не залишаються байдужими до затишної атмосфери у готелі “Парк”, яка сприяє приємному відпочинку в поєднанні з оздоровленням та активним лікуванням у медичних закладах міста.

Особливою зручністю являється те, що готель знаходиться в центральній частині міста, у парку. В декількох хвилинах ходьби від готелю розташований бювет мінеральних вод, де можна попити чудодійних мінеральних вод – “Нафтусю”, “Марію”, “Софію”.

Поблизу, також, розташовані оздоровчі центри, поліклініка, ринок сувенірів, банк.

Позаду готелю знаходиться стоянка.           

Будівля готелю “Парк ” має багатолітню історію. Нам вдалось зберегти оригінальний стиль будівлі, додавши при цьому європейський порядок і культуру. Двері, підлога та меблі виготовлені з натурального дерева найвищої якості. Номери обладнанні якісною сантехнікою.

Квіти, столітні дерева, паркова тиша та затишна атмосфера наповнять вас здоров’ям та яскравими враженнями від курорту!

В приміщенні готелю є кафе, де на вас чекають смачні страви української кухні та різноманітне меню за доступними цінами. Насолодіться філіжанкою ароматної кави і приємним видом на парк з вікна чи балкончика кафе!

Готель «Парк» запрошує вас на незабутній відпочинок!

Готель “ПАРК”

НОМЕРА ГОТЕЛЮ

Готель “ПАРК”

МИ НА КАРТІ

Вас чекають на відвочинок та лікування - санаторії Трускавця | Вас ждут на отдых и лечение - санатории Трускавца